СРПСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА – ЕПАРХИЈА БРАНИЧЕВСКА

ЛОКАЦИЈА

Ако долазите први пут:
– Манастир можете посетити од 07-19 часова.
– Пожељно је најавити се телефоном ради благослова за долазак тел: +381(0)35 28 28 38

Инструкције возачима

– Ако долазите преко Свилајнца – скрените за село Црквенац, прођите кроз то село, затим и кроз село Гложане. Пратите главни пут и стићићете до села Војске. Из центра села пратите путоказе за Манастир. Из села до манастира има још 4 км. неасфалтираног пута.

– Ако долазите преко Јагодине – прво пролазите кроз село Рибаре, затим Глоговац и на раскрсници у том селу скренете лево. Затим ћете проћи кроз село Мали Поповић, и село Дубока, на раскрсници у селу Дубока поново скрените лево. Прођите и село Рајкинац и идите главним путем све док се не спустите до села Војска. Никако не скрећите путем кроз шуму јер је непроходан за возила. Тек када стигнете до села Војска на првој раскрсници скрените лево, и прођите кроз село пратећи путоказе за скретање за Манастир. Од тог скретања до манастира има 4 километра неасфалтираног пута.

– Не препоручујемо да се долази преко Багрданског моста јер је несигуран.