SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA - EPARHIJA BRANI;EVSKA

Јесења колекција
Зимска колекција

Напомена;
Пошто се производи из колекција праве посебно када се поруче,молимо да их поручите 7 до 10 дана раније.
Мелеми (6)

Сви мелеми су ручно направљени. од биља,манастирских мацерата и  пчелињег воска.
Не садрже конзерванс ни адитиве.
Не садрже вештачке мирисе и боје.

Анализа микробиолошке исправности урађена је под бројем 15-08-1368.
Креме (8)

Све креме су израђене ручно од биља,манастирских мацерата и хидролата лаванде и смиља.

Анализе су  урађене  под бројевима
15-08-1363,1364,1365,1366,1367.
Тоници (1)

Тоници су ручно направљени од биља,манастирских мацерата и хидролата.У понуди имамо Тоник од лаванде и Тоник за подмлађивање и затезање лица од а гавеза и смиља.

Pregled artikala >>
Пилинг за лице и тело (1)

Пилинзи за лице и тело је су направљени ручно од манастирске биљне мешавине и осталих природних састојака.
У понуди имамо две врсте пилинга:од лаванде-који је увек доступан и од камилице(у пролећној колекцији)

100 г
Млеко (2)

Млеко се израђује  ручно од лаванде,манастирског мацерата и хидролата.Веома је лагано,намењено нези коже током лета.
Крем-Гелови (4)

Сви гелови су направљени ручно,од манастирске биљне мешавине за одређену намену,манастирских мацерата,бутера и хидролата.

200мл
Паста за зубе (1)

Паста за зубе је направљена од  манастирске биљне мешавине са жалфијом и наном, хидролата,етеричних уља и осталих природних састојака.Природно избељује.
У колекцији од лаванде имамо у понуди и пасту за зубе од лаванде.
Pregled artikala >>
Дезодоранси( у стику) (2)

Дезодоранси су ручно направљени од природнх бутера,етеричних уља и осталих природних састојака.
У понуди имамо женски дезодоранс са манастирским етеричним уљем лаванде и мушки дезодоранс са  етеричним уљем бора.

30 мл
Манастирски сапуни (2)

Сви сапуни су ручно направљени.Могу се користити за лице и тело,по жељи и за прање косе.
У понуди имамо сапун за децу,сапун са жалфијом,лавандом,рузмарином,са манастирском биљном мешавином,сапун за кожне болести,пилинг сапун.
Сапуни не садрже  вештачке мирисе и боје.
Анализа комплетне здравствене исправности урађена је под бројем 15-08-1369.
Шампони (1)

У изради шампона користимо манастирске мацерате,хидролате,биљна уља,тинктуре.

У понуди имамо Шампон са копривом и жалфијом,Шампон са лавандом,Шампон против перути.

200 мл
Регенератор за косу (0)

Регенератор за косу садржи изо,манастирски мацерат за косу,хидролате,тинктуре и биљна уља Омекшава,негује и даје сјај коси.

200 мл
Чајне мешавине (4)

Имамо пуно чајних мешавина за разне врсте тегоба, као и чајеве за одржавање доброг здравља. Биље смо брали у околини нашег манастира,на Старој планини,Копаонику,где одлазимо више пута годишње како би обезбедили довољне количине а користимо и лековито биље које сами узгајамо за потребе наших производа.

*Правимо по наруџбини и чајне мешавине за појединачне потребе
*Имамо и чајеве у украсним кутијама(око 60 гр)

30г
50г
100г
Биљне капи (38)

У нашој биљној радионици израђују се и тинктуре од свежег биља за разне врсте тегоба.Детаљније о томе можете погледати у делу -Производи.

50 ml

Сирупи (3)

У нашој Биљној радионици праве се и сирупи од  свежег биља и воћа. Први и најомиљенији сируп је Сируп од лаванде за смирење,опуштање,против главобоље и вртоглавице.
Имамо пуно различитих комбинација од малине,купине,рибизле,ароније и разног воћа у комбинацији са боквицом,рузмарином,наном...
Правили смо их на традиционалан начин са шећером и лимуном.
Могу се узимати директно у случају прехладе или свакодневно као сок разблажени са водом.
За децу имамо неколико врста у понуди.
Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Ракије (0)

У нашој манастирској радионици праве се ракије са биљем(траварице) као и воћне ракије.У понуди имамо следеће ракије;

О,5 l

АНИСА(лозова ракија са анисом)

БИЉАРИЦА(ракија траварица)

ПЛАВА ЛИНЦУРА(у воћној ракији)

АРОНИЈА

ВИШЊА

Спреј за грло (0)

Спреј за грло са жалфијом и прополисом је један од омиљених производа из наше биљне радионице.

30 ml
Pregled artikala >>
Течност за испирање уста (0)

Течност за испирање уста ,захваљујући комбинацији биља од које је састављена,умирује упалу и запаљење слузокоже усне дупље,одржава је чистом захваљујући антибактеријском,антивирусном,антигљивичном и антисептичном дејству.
Не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Со са биљем (1)

Кухињска зачинска со.(манастирска биљна мешавина од 10 врста биљака и морске соли).

100 гр
200 гр
Врећице са лавандом (1)

Врећице смо пунили лавандом која расте у порти нашег манастира.Можете  их мирисати у случају главобоље,вртоглавице,нервне напетости.Такође можете их користити за освежавање гардеробера и аутомобила.

10 gr
Pregled artikala >>
Водице за чишћење икона (2)

У понуди имамо:
Водицу  за чишћење икона  са лавандом
Водицу за чишћење икона са ружом

*Напомена: користи се за застакњене и каширане иконе. Никако не наносити на иконе са позлатом.

100 мл
Поклон паковања (4)

Поклон-паковања за свечане прилике формирамо од наших производа по Вашем избору.Такође можете поручити уникатне калиграфски исписане и украшене честитке.

- ткане торбице које имамо препоручујемо  за паковање флаше са Ракијом или Сирупом.
-имамо велики избор тканих уникатних торби за славски колач.

Pregled artikala >>

Сва права задржана © Ауторско право - Манастир Светог Апостола Томе +Томић+ 2021
Пројекат подржава Адриахост