SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA - EPARHIJA BRANI;EVSKA
Манастир Светог Апостола Томе +Томић+, 35208 село Војска, СРБИЈА
+381 (0) 35 28 28 38 | tomic.manastir@gmail.com

BiQna radionica
У мирисној манастирској башти брижљиво се гаји лековито биље. Окружено чистим ваздухом, у ничим загађеној земљи, ово биље сестринство прерађује на традиционалан, потпуно природан начин,стварајући производе за негу и олакшавање различитих тегоба. У манастирској биљној радионици из које се шире мириси лаванде,нане, жалфије и других корисних биљака, израђују се биљне капи, чајеви, мелеми, креме, сирупи, природни сапуни, али и сокови и ракије са лековитим биљем, од којих је најпознатија ракија са анисом.

Сви ови производи су здрави, без додатних вештачких адитива било које врсте и припремљени су са молитвеном љубављу овог малог манастира.

Сва права задржана © Ауторско право - Манастир Светог Апостола Томе +Томић+ 2017