SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA - EPARHIJA BRANI;EVSKA
+381 (0) 35 28 28 38 | tomic.manastir@gmail.com

Proizvodi
Мелеми (4)

Сви мелеми израђени ручно од биља и пчелињег воска у природној бази.
Не садрже конзерванс ни адитиве.
Не садрже вештачке мирисе и боје.

Анализа микробиолошке исправности урађена је под бројем 15-08-1368.
Креме (8)

Све креме су израђене ручно од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Анализе су  урађене  под бројевима
15-08-1363,1364,1365,1366,1367.
Тоници и лосиони (2)

Тоник и лосион направљени су од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Млека (4)

Млека се израђују  ручно од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.
Гелови (3)

Сви гелови су направљени од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.
Шампони (1)

Шампон за косу израђен је ручно од биља,биљних уља и природних састојака.Не садржи парабене.
Манастирски сапун (0)

Ручно прављен сапун,за лице и тело.Безбедан и за децу.
Не садржи вештачке мирисе и боје.
Анализа комплетне здравствене исправности урађена је под бројем 15-08-1369.
Сирупи (5)

У нашој Биљној радионици праве се и сирупи од  свежег биља и воћа. Имамо пуно различитих комбинација које имају веома благотворно дејство на цео организам, за смирење, опуштање, против главобоље, вртоглавице... Неке од врста су веома погодне  за јачање апетита и имунитета деце и oдраслих.
Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Еликсири (3)

Еликсире смо правили од свежег биља и воћа.Враћају животну енергију и благотворно делују на цео организам.(нарочито на плућа,органе за варење као и против кожних болести).Не садрже конзерванс,адитиве и вештачке боје.
Биљне капи (8)

У нашој биљној радионици израђују се и тинктуре од свежег биља.Имамо много више врста од ових које смо приказали на сајту,па нас можете контактирати за више информација.
Спреј за грло (1)

Спреј за грло на бази биља и прополиса.Благотворно делује на болно грло,не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.
Pregled artikala >>
Течност за испирање уста (1)

Течност за испирање уста ,захваљујући комбинацији биља од које је састављена,умирује упалу и запаљење слузокоже усне дупље,одржава је чистом захваљујући антибактеријском,антивирусном,антигљивичном и антисептичном дејству.
Не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Чајеви (14)

Имамо пуно чајних мешавина за разне врсте тегоба, као и чајеве за одржавање доброг здравља Биље смо брали на полупланинским и планинским пределима, користимо и лековито биље које сами узгајамо за потребе наших производа.

*Правимо по наруџбини и чајне мешавине за појединачне потребе

30г
50г
100г
Ракије (2)

У нашој радионици праве се ракије са биљем.
Аниса(ракија са анисом која веома потпомаже код тегоба органа за варење,делује смирујуће и опуштајуће на организам).
Биљарица(више врста ракија са биљем које својом комбинацијом делују благотворно на организам,као и на поједине органе,у зависности од комбинације биља).
Зачинска со (1)

Зачинска со,комбинација десет врста биља и морске соли,намењена као зачин јелима.Веома благотворно делује на организам.
Врећице са лавандом (1)

Врећице са лавандом можете мирисати у случају главобоље,вртоглавица,нервне напетости.Такође можете их користити за освежавање гардеробера.
Pregled artikala >>
Водице за чишћење икона (2)

Мирисне водице,намењене за чишћење икона. Правили смо их од латица руже и лаванде.

*Напомена: користи се за застакњене и каширане иконе. Никако не наносити на иконе са позлатом.
Поклон паковања (4)

Поклон-паковања за свечане прилике формирамо од наших производа по Вашем избору.Такође можете поручити уникатне калиграфски исписане и украшене честитке.

- ткане торбице које имамо препоручујемо  за паковање флаше са Ракијом или Сирупом.
-имамо велики избор тканих уникатних торби за славски колач.

Pregled artikala >>
Број артикала по страници:
Детаљније
Лосион за лице са биљем

Сва права задржана © Ауторско право - Манастир Светог Апостола Томе +Томић+ 2017