SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA - EPARHIJA BRANI;EVSKA

Proizvodi
каталози колекција (4)
Мелеми (6)

Сви мелеми су израђени ручно од биља и пчелињег воска,манастирског мацерата.
Не садрже конзерванс ни адитиве.
Не садрже вештачке мирисе и боје.

Анализа микробиолошке исправности урађена је под бројем 15-08-1368.
Креме (9)

Све креме су израђене ручно од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Анализе су  урађене  под бројевима
15-08-1363,1364,1365,1366,1367.
Тоник (1)

Тоник је направљен од биља и природних састојака.Не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Pregled artikala >>
Пилинг за лице и тело (1)

Пилинг за лице и тело је на бази биља,етеричних уља и осталих природних састојака.Веома благотворно делује на кожу.

100 г
Млека (2)

Млека се израђују  ручно од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.
Крем-Гелови (4)

Сви гелови су направљени од биља и природних састојака.Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

200мл
Паста за зубе (2)

Паста за зубе је направљена од  биљних хидролата,етеричних уља и осталих природних састојака.Природно избељује.Безбедна је за децу.
Pregled artikala >>
Дезодоранси( у стику) (2)

Дезодоранси су од природнх бутера,етеричних уља и осталих природних састојака.

30 мл
Манастирски сапуни (4)

Ручно прављени сапуни,за лице и тело.Безбедани и за децу.
Не садржи вештачке мирисе и боје.
Анализа комплетне здравствене исправности урађена је под бројем 15-08-1369.
Шампон (1)

Шампон за косу израђен је ручно од биља,биљних уља и природних састојака.Потпомаже обнављање и раст косе.

200 мл
Регенератор за косу (0)

Регенератор за косу напревљен је од биљних и цветних водица и уља.Омекшава,негује и даје сјај коси.

200 мл
Чајне мешавине (15)

Имамо пуно чајних мешавина за разне врсте тегоба, као и чајеве за одржавање доброг здравља Биље смо брали на полупланинским и планинским пределима, користимо и лековито биље које сами узгајамо за потребе наших производа.

*Правимо по наруџбини и чајне мешавине за појединачне потребе

30г
50г
100г
Биљне капи (39)

У нашој биљној радионици израђују се и тинктуре од свежег биља за разне врсте тегоба.

Сирупи (5)

У нашој Биљној радионици праве се и сирупи од  свежег биља и воћа. Имамо пуно различитих комбинација које имају веома благотворно дејство на цео организам, за смирење, опуштање, против главобоље, вртоглавице... Неке од врста су веома погодне  за јачање апетита и имунитета деце и oдраслих.
Не садрже конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Еликсири (3)

Еликсире смо правили од свежег биља и воћа.Враћају животну енергију и благотворно делују на цео организам.(нарочито на плућа,органе за варење као и против кожних болести).Не садрже конзерванс,адитиве и вештачке боје.

330 мл
Ракије (2)

У нашој радионици праве се ракије са биљем.
Аниса(ракија са анисом која веома потпомаже код тегоба органа за варење,делује смирујуће и опуштајуће на организам).
Биљарица(више врста ракија са биљем које својом комбинацијом делују благотворно на организам,као и на поједине органе,у зависности од комбинације биља).
Спреј за грло (1)

Спреј за грло на бази биља и прополиса.Благотворно делује на болно грло,не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.Безбедан је за децу.
Pregled artikala >>
Течност за испирање уста (1)

Течност за испирање уста ,захваљујући комбинацији биља од које је састављена,умирује упалу и запаљење слузокоже усне дупље,одржава је чистом захваљујући антибактеријском,антивирусном,антигљивичном и антисептичном дејству.
Не садржи конзерванс,адитиве,вештачке мирисе и боје.

Со са биљем (1)

Зачинска со,комбинација десет врста биљака и морске соли,намењена као зачин јелима.Веома благотворно делује на организам.
Врећице са лавандом (2)

Врећице смо пунили лавандом која расте у порти нашег манастира.Можете  их мирисати у случају главобоље,вртоглавице,нервне напетости.Такође можете их користити за освежавање гардеробера и аутомобила.
Pregled artikala >>
Водице за чишћење икона (2)

Биљне и цветне  водице,намењене за чишћење икона. Правили смо их од латица руже и лаванде.Не садрже вештачке мирисе.

*Напомена: користи се за застакњене и каширане иконе. Никако не наносити на иконе са позлатом.

100 мл
Поклон паковања (4)

Поклон-паковања за свечане прилике формирамо од наших производа по Вашем избору.Такође можете поручити уникатне калиграфски исписане и украшене честитке.

- ткане торбице које имамо препоручујемо  за паковање флаше са Ракијом или Сирупом.
-имамо велики избор тканих уникатних торби за славски колач.

Pregled artikala >>

Сва права задржана © Ауторско право - Манастир Светог Апостола Томе +Томић+ 2018